Indywidualny kurs VIP z wystąpień i prezentacji biznesowych

Indywidualne szkolenie z wystąpień publicznych

Tylko i wyłącznie indywidualnie

Indywidualne szkolenie z wystąpień publicznych to absolutnie najskuteczniejsza forma treningu zdolności prezentacyjnych.

Przechodzisz proces indywidualnych treningów (od 1 do 12), kiedy poufnie pracujesz nad swoją prezentacją, wystąpieniem, wypowiedzią okolicznościową, argumentacją, pewnością siebie, gestykulacją i innymi elementami mowy niewerbalnej.

Każdy trening to aż dwie godziny intensywnego warsztatu w osobiście, online lub hybrydowo. Trener poświęca Ci pełną uwagę, dzięki temu w przeciwieństwie do szkoleń otwartych możesz uzyskać wyjątkowo wysokie efekty.

Najskuteczniejszy proces nauki wystąpień publicznych i prowadzenia prezentacji

Pomogę Ci w kluczowych wyzwaniach prezentacyjnych

Prezentacje biznesowe

Naucz się prowadzić ciekawsze prezentacje, które aktywizują

Minimalizowanie stresu

Podpowiem Ci, jak zmniejszyć stres, abyś poczuł lekkość i pewność

Wystąpienia inwestorskie

Wypowiadaj się skuteczniej osiągając konkretne wyniki finansowe

Rozmowy i negocjacje

Przećwiczysz ze mną rozmowy z klientem, aby te przynosiły wymierne efekty

Prezentacje projektowe

Opowiadaj o swoich bieżących i zakończonych działaniach

Argumentacja

Naucz się wyrażać swoje zdanie na forum i bronić swoich racji

Wywiady

Przećwicz ze mną wypowiadanie się w mediach, przed kamerą

Pewność siebie

Pokaż wreszcie swoje kompetencje i zbuduj autorytet

Bezpłatna rozmowa z konsultacją

Zapisz się na rozmowę

Wyznaję zasadę, że nie ma głupich pytań. Zadzwoń i porozmawiamy szczegółowo o Twoim wyzwaniu prezentacyjnym.

Jak wygląda indywidualne szkolenie z wystąpień publicznych?

Tylko i wyłącznie indywidualnie

Indywidualne szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji to proces rozłożony w czasie, a co za tym idzie rezultaty treningów są lepsze i bardziej trwałe. 

#1 Diagnoza

Pierwszym krokiem jest głęboka analiza mocnych stron oraz obszarów do poprawy uczestnika. Pozwala nam to na stworzenie indywidualnego planu szkolenia, dobranie odpowiednich technik i narzędzi, stworzenie warunków do efektywnego rozwoju.

#2 Treningi właściwe

Ilość sesji zależy od indywidualnych potrzeb uczestnika, liczba spotkań wynosi od 1 spotkania (najczęściej podczas tak zwanych szkoleń na Cito kiedy mamy bardzo mało, żeby przygotować się na ważne wystąpienie) do 12 treningów dla osób, które chcą przepracować wiele tematów

#3 Przebieg każdego spotkania

Indywidualne szkolenie z wystąpień publicznych to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, które pozwalają eksperymentować, sprawdzać i doskonalić swoje umiejętności w bezpiecznym i sprzyjającym środowisku.

#4 Sesje feedbackowe

Po każdym treningu otrzymasz spersonalizowany feedback oraz wskazówki jak ćwiczyć w domu. Wesprę Cię także w ćwiczeniach pomiędzy treningami. Na podstawie nagrań, które mi wyślesz powiem co robisz dobrze i co wymaga korekty, żeby nie utrwalać błędów.

#5 Program szkolenia

Program szkoleń jest bardzo elastyczny, czasami postępy są tak szybkie, że na bieżąco dobieramy ćwiczenia, żeby dostosować je do Twojego aktualnego poziomu. Zdarza się też tak, że nad pewnymi obszarami musimy popracować dłużej lub podejść do nich w inny sposób.
Bywały także sytuacje, że podczas szkoleń pojawiała się konieczność wystąpienia, na które uczestnik chciał się świetnie przygotować, więc zmienialiśmy plan pod nowe okoliczności.

#6 Dostęp do platformy VOD

Każdy uczestnik szkolenia indywidualnego otrzymuje dostęp do platformy szkoleniowej VOD aż na rok. Co znajduje się na platformie? Dziesiątki technik, narzędzi i przykładów podzielonych na poszczególne sekcje, co bardzo ułatwia wyszukiwanie. To doskonały materiał powtórkowy oraz bogate źródło dodatkowej wiedzy gotowej do wprowadzenia w życia od razu.

 

#7 Kontakt

Podczas całego procesu jesteśmy ze sobą w kontakcie, klienci czasami dzwonią do mnie przed wystąpieniem ponieważ potrzebują wsparcia merytorycznego (np. pojawiły się zaskakujące okoliczności) lub dobrego słowa.

#8 Spersonalizowane materiały szkoleniowe

Podczas indywidualnego szkolenia z wystąpień publicznych i prezentacji otrzymuje spersonalizowane materiały szkoleniowe, które zdecydowanie ułatwiają i optymalizują ćwiczenie nowych technik w domu.

Rozpocznij od bezpłatnej konsultacji wstępnej

Daję Ci pełną gwarancję skuteczności

Jeżeli zastosujesz moje uwagi i nie będziesz miał efektów zwrócę Ci pieniądze

01. Bezpłatna konsultacja

Rozpoczynamy od bezpłatnej rozmowy z konsultacją

02. Twój plan szkolenia

Po analizie Twojego wyzwania otrzymujesz indywidualny plan

03. Intensywne treningi 1:1

Rozpoczynamy konkretną pracę i masz od razu efekty

04. Utrwalanie

Trenujesz i potarzasz ze mną podczas szkoleń VOD

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Poufność indywidualnego kursu wystąpień publicznych

Tylko i wyłącznie indywidualnie

Przede wszystkim spotykasz się 1:1 z trenerem, szkolenie jest poufne i obowiązuje zasada Las Vegas (co się dzieje na szkoleniu, pozostaje na szkoleniu).

Dla wielu moich klientów jest to wielka ulga, że nie muszą pracować nad swoimi wyzwaniami prezentacyjnymi na forum grupy. Dla osób odczuwających duży dyskomfort związany z wystąpieniami publicznymi szkolenie otwarte często stanowi dodatkowy czynnik stresujący.

Jakie są najważniejsze korzyści szkolenia indywidualnego z prezentacji?

Co wyróżnia szkolenia indywidualne?

Indywidualne konsultacje  z wystąpień publicznych posiadają znaczące przewagi nad szkoleniami grupowymi.

#1 Pracujesz tylko i wyłącznie na swoim temacie

Główną korzyścią wynikającą z indywidualnego szkolenia z wystąpień publicznych jest praca nad własnymi potrzebami i wyzwaniami. Nie musisz przekładać wiedzy ze szkolenia na swoją branżę, temat lub odbiorców – będziesz konkretnie na nich pracować. Przez cały proces przeprowadzi Cię doświadczony trener, który doskonale wie jakie wymagania stawiane są w biznesie w kontekście wypowiedzi, wystąpień i prezentacji.

#2 Poufność

Dodatkowym plusem jest bardzo duży komfort pracy na szkoleniu. Nie musisz opowiadać o swoich potrzebach i słabościach publicznie, przed obcymi ludźmi lub współpracownikami. Szkolenie jest w 100% poufne więc nikt nie wie, że z niego korzystasz, ale efekty są mega widoczne.

#3 Ty wybierasz terminy i godziny szkolenia

Indywidualne szkolenia z wystąpień publicznych są także bardzo wygodną formą treningu dlatego, że nie musisz się dostosowywać do terminów narzuconych przez organizatora. Umawiasz się na trening kiedy Ci pasuje oraz w formie, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia i komfortowa. Ustalone z trenerem terminy szkoleń są elastyczne, jeżeli w Twoim kalendarzu zaszły zmiany możesz z niewielkim wyprzedzeniem zmienić termin szkolenia (przełożyć je).

#4 Osobiście, hybrydowo, online, z dojazdem

Szkolenia realizuje w trzech formach. Najczęściej wybierane są szkolenia w 100% online, efekty są bardzo dobre, a ten sposób jest najwygodniejszy i najtańszy. Drugą opcją są szkolenia hybrydowe, kiedy część treningów realizujemy stacjonarnie a pozostałe online. Trzecią opcją są treningu realizowane w całości stacjonarnie z dojazdem do klienta.

Bezpłatna rozmowa z konsultacją

Zapisz się na rozmowę

Wyznaję zasadę, że nie ma głupich pytań. Zadzwoń i porozmawiamy szczegółowo o Twoim wyzwaniu prezentacyjnym.

Kiedy warto wybrać indywidualne szkolenie z wystąpień i prezentacji?

Tylko i wyłącznie indywidualnie

Każdy z nas ma różnorodne wyzwania zawodowe, do których należą także prezentacje i wypowiedzi na forum lub w mniejszym gronie. Odczuwałeś/aś stres na samą myśl o konieczności publicznej wypowiedzi przed współpracownikami lub obcymi ludźmi?

Zdarzało Ci się zastanawiać dlaczego ktoś nie zgodził się na Twój świetny pomysł? Może pomimo wyraźnej instrukcji nie wykonał Twojego polecenia? Miewałeś wrażenie, że Twoi pacownicy nie rozumieją o co Ci chodzi, albo negują sens Twoich decyzji? 

Nie jesteś jedyny/a, uwierz mi że to dosyć powszechne problemy. Na szczęście można im zaradzić i tu z pomocą przychodzi indywidualne szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji.

Bezpłatna konsultacja wstępna

Daję Ci pełną gwarancję skuteczności

Jeżeli zastosujesz moje uwagi i nie będziesz miał efektów zwrócę Ci pieniądze

01. Bezpłatna konsultacja

Rozpoczynamy od bezpłatnej rozmowy z konsultacją

02. Twój plan szkolenia

Po analizie Twojego wyzwania otrzymujesz indywidualny plan

03. Intensywne treningi 1:1

Rozpoczynamy konkretną pracę i masz od razu efekty

04. Utrwalanie

Trenujesz i potarzasz ze mną podczas szkoleń VOD

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Bezpłatna rozmowa z konsultacją

Zapisz się na rozmowę

Wyznaję zasadę, że nie ma głupich pytań. Zadzwoń i porozmawiamy szczegółowo o Twoim wyzwaniu prezentacyjnym.

Trener indywidualnych szkoleń z wystąpień

Możesz sprawdzić, zanim kupisz

Piotr Dubiński
specjalista ds. marketingu politycznego i mediów, dyplomowany coach, trener, instruktor.

Od 15 lat buduje strategie i taktyki prezentacyjne dla osób indywidualnych, firm, organizacji. Przeprowadził ponad 10 000 godzin szkoleniowych treningów indywidualnych i szkoleń zamkniętych dla firm.

Ukończył studia m.in. na: Uniwersytecie Mazurskim; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP; Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego; Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Uczestniczył w dziesiątkach specjalistycznych szkoleń z pogranicza ekonomii, zarządzania, psychologii biznesu oraz coachingu w Polsce i za granicą.

Szkolił się w renomowanym ośrodku z Listy Szanghajskiej – Lund University w Szwecji.
Doktoryzował się w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz w Instytucie Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Swoją przygodę z marketingiem i szkoleniami rozpoczął kilkanaście lat temu promując produkty branży FMCG. Pracował w agencjach reklamowych zdobywając doświadczenie na różnorodnych stanowiskach. Był fundatorem startupów marketingowych. Pełnij funkcję dyrektora ds. marketingu w firmach produkcyjnych.

Jednak od lat jego największą miłością jest budowanie zaawansowanych strategii prezentacyjnych dla firm i klientów indywidualnych. Pracuje ze specjalistami, menadżerami, kierownikami, dyrektorami, prezesami. Doradza działom HR i PR podczas kreowania wizerunków przedstawicieli firm wewnątrz i na zewnątrz.

Planuje i koordynuje kampanie promocyjne ATL i BTL. Prowadzi sesji coachingu wizerunku.

Wspiera procesy kreacji wizerunku biznesowego i osobistego. W skład jego działalności wchodzi profesjonalne doradztwo polityczne, prowadzenie kampanii wyborczych i promocyjnych.

Z wielką przyjemnością dzieli się wiedzą nie tylko w trakcie szkoleń, ale również udzielając eksperckich wywiadów radiowych i telewizyjnych oraz pisząc artykuły naukowe z pogranicza coachingu, marketingu politycznego, kreacji wizerunku, perswazji oraz mowy ciała.

Potrafię pomóc w rozwoju biznesowym

Liczby nie kłamią

Od kilkunastu lat pomagam skutecznie w zwiększaniu zdolności prezentacyjnych, które przynoszą konkretne wyniki biznesowe i finansowe

0 +

Lat doświadczenia

0 tys

Godzin szkoleń

0 %

Zaangażowania

Cennik

Zobacz naszą ofertę

Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości w kraju!

Ponad 1000 osób skorzystało z naszych szkoleń

Napisz jeżeli potrzebujesz rekomendacji

Możliwość negocjacji cen

Jeżeli wykupujesz duży projekt szkoleniowy zawsze możesz liczyć na satysfakcjonujące rabaty

100% profesjonalizmu i elastyczności

Dostosuję się do Twoich możliwości i wymagań

Proces VIP

Pakiet konsultacji indywidualnych

od 2 999 / netto
 • 2 miesiące intensywnej pracy
 • Opcja treningów "Na Cito"
 • Pełna poufność współpracy
 • 4x szkolenia indywidualne
 • Indywidualny plan działań
 • Analizujemy tylko Twój temat
 • Otrzymujesz 4 sesje feedbackowe
 • Dostęp do mega platformy VOD
 • Certyfikat ukończenia kursu

Proces Premium

Roczne prowadzenie indywidualne

od 9 999 / netto
 • Rok indywidualnego prowadzenia
 • 12x szkolenia indywidualne
 • Pełny zindywidualizowany program
 • Pełna metamorfoza wizerunkowa
 • Otrzymujesz 12 sesji feedbackowych
 • Priorytet w terminach
 • Dostęp do platformy VOD na 2 lata
 • Certyfikat ukończenia procesu
 • Negocjacja cen dla kolejnych osób

Company Proces

Szkolenia na zamówienie firm

od 2 999 / netto
 • Od 1 do 4 dni szkolenia
 • Możliwość dojazdu do Twojej firmy
 • Pełny zindywidualizowany program
 • Warsztaty od 2 do 20 osób
 • Opcja skróconego kursu do 2-4 godzin
 • Dostosuję się do Twojego terminu
 • Dostęp do platformy VOD na 2 lata
 • Certyfikat ukończenia procesu
 • Negocjacja cen dla kolejnych osób

Umów się na konsultację wstępną

+ 48 664 443 584

Zadzwoń i umów się na wstępną diagnozę Twoich zdolności prezentacyjnych
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Godziny pracy

08:00 - 20:00

Telefon

664 443 584

E-mail

piotr.dubinski@imagetrainers.pl

© 2024 piotrdubinski.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone