Specjalista ds. marketingu i mediów, trener, coach, instruktor

Od lat pomagam ludziom w marketingu osobistym i firmowym. Tworząc firmę moim celem było przekazywanie najbardziej użytecznych metod, technik, narzędzi, które ułatwiają komunikację.

Specjalizuję się w budowaniu osobistego wizerunku i nauce wystąpień publicznych.

Ukończyłem studia m.in. na: Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

Uczestniczyłem w dziesiątkach specjalistycznych szkoleń z pogranicza ekonomii, zarządzania, psychologii biznesu oraz coachingu w Polsce i za granicą.

Doświadczenie budowałem w firmach promocyjnych i reklamowych oraz prowadząc procesy wizerunkowe, kampanie marketingowe i wyborcze wśród klientów biznesowych i politycznych w Polsce oraz krajach Europy zachodniej.


Z wielką przyjemnością dzielę się wiedzą nie tylko w trakcie szkoleń, ale również udzielając eksperckich wywiadów radiowych i telewizyjnych oraz pisząc artykuły naukowe z pogranicza coachingu, marketingu politycznego, kreacji wizerunku, perswazji oraz mowy ciała.