• ZALOGUJ
  • Brak produktów w koszyku.

Wielu moich klientów mówi, że nie ma pojęcia, jak poradzić sobie z mową ciała podczas wystąpień, prezentacji i rozmów.  Co zrobić z rękoma? Gdzie podziać wzrok? W którą stronę patrzeć? Jak się poruszać? Jak stać? Jak gestykulować? Jak wskazywać? 

Powoduje to ogromne usztywnienie, brak naturalności, a przede wszystkim stres, obawy przed negatywnymi ocenami i niechęć przed kolejnymi prezentacjami. 

Unikanie mówienia do ludzi nie jest rozwiązaniem!

Jednym lekiem na Twoje obawy jest trening. Oczywiście mowa ciała jest traktowana, jako jedno z głównych wyzwań podczas wystąpień. Zdecydowana większość z nas chce być postrzegana, jako ludzie pewni siebie, merytoryczni, dobrze przygotowani, ale też godni zaufania. 

Żeby to osiągnąć wystarczy, że nauczysz się kilku podstawowych trików.

Po tym szkoleniu dowiesz się, jak budować wizerunek i pokazać pewność siebie, dzięki odpowiednim ruchom ciała. Jak wzmocnić przekaz odpowiednimi gestami? Jak wzbudzić zaufanie i zainteresowanie ludzi? Jak wyjść do ludzi? Jak stać?  Jak zachować prawidłową postawę ciała? Co zrobić z rękoma? Jak gestykulować? Jak wskazywać?

Poznaj najważniejsze układy kinezjetyczne, które pomogą Ci uzupełnić słowa. 

Zacznij mówić ciałem!

Spis treści kursu

Materiał wideo
Tajniki gestykulacji wersja pełna 00:30:00
WEŹ KURS
  • 146.00
  • 3 miesiace
71 - liczba uczestników

Opcjonalny nagłówek

TUTAJ TEKST I KUPON DLA NOWYCH wyświetlany w ciągu 24 godzin
Piotr Dubiński. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Pozostając na stronie akceptujesz ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności lub ukryj ten komunikat. x