• ZALOGUJ
  • Brak produktów w koszyku.

Musisz być zalogowany żeby skorzystać z tego kursu.  →   ZALOGUJ | ZAREJESTRUJ SIĘ

Przygotowałem dla Ciebie bezpłatne szkolenie z mowy ciała. Dowiedz się, jak zrobić dobre wrażenie już w pierwszych sekundach, jak zarządzać postawą ciała, aby emanować pewnością siebie, jakich gestów użyć czy pozbyć się niechcianego „yyy”. Same konkrety. Sprawdź!

Zaloguj się i uzyskaj dostęp do szkolenia za darmo.

ZALOGUJ SIĘ

Każdy z nas występuje publicznie, dlatego niezależnie czy zajmujesz się sprzedażą, robisz prezentacje firmowe, prowadzisz szkolenia, przeprowadzasz rozmowy, negocjujesz, ofertujesz, to rady, które usłyszysz przydadzą Ci się niemalże w każdej sytuacji.

Chciałbym pokazać Ci techniki, które na co dzień przerabiam z moimi klientami w trakcie treningów indywidualnych lub zamkniętych szkoleń na zamówienie grup/firm.

Weź dostęp do super skondensowanych porad i poradź sobie z szeregiem problemów prezentacyjnych – mówienia za dużo, gubienia się w wypowiedzi, zanudzania słuchaczy, słabej mowy ciała i braku przetrenowania wypowiedzi.

Kliknij ZALOGUJ i weź dostęp do bezpłatnego szkolenia!

Spis treści kursu

Podstawy mowy ciała
Podstawy mowy ciała DARMOWE 00:06:00
WEŹ KURS
  • DARMOWE
  • 3 miesiace
1124 - liczba uczestników

Opcjonalny nagłówek

TUTAJ TEKST I KUPON DLA NOWYCH wyświetlany w ciągu 24 godzin
Piotr Dubiński. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Pozostając na stronie akceptujesz ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności lub ukryj ten komunikat. x